Befason Shyhretja, shfaqet në këtë gjendje nga aeroplani

Shyhrete Behluli po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore.

Ajo është shumë e pranishme si me këngë të reja ashtu edhe në festa të ndryshme, përcjell ORAinfo.

Krahas angazhimeve, ajo është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ajo ka publikuar një foto nga aeroplani dhe ku duket se është lodhur shumë, e kështu s’jemi mësuar ta shohim Shyhreten.

SHPËRNDAJE