Behgjet Pacolli na njofton me vajzën e tij, ajo është kaq e bukur dhe me stil

Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli është shumë aktiv në skenën politike.

Ai është pranë publikut edhe në media por edhe përmes shumë postimeve në rrjetet sociale.

Pos postimeve që kanë të bëjnë me punën e tij, ai gjen kohë edhe për të tilla që kanë të bëjnë me jetën e tij personale.

Sot ai ka publikuar disa foto në të cilat shihet vajzën e tij, e cila quhet Hana, shkruan ORAinfo.

Hana është një vajzë shumë e bukur dhe me stil, e ajo që bie në sy është edhe ngjyra karakteristike e flokëve.

“Me Hanën, vajzën time të dashur!”- ka shkruar Behgjet Pacolli në postimin e tij të sontëm.

Shikoni vet fotografitë e tyre më poshtë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE