Bekim Haxhiu: Mitrovica shkruan historinë

Bekim Haxhiu uron vashat, trajnerët dhe kryesinë e KFF Mitrovica, të cilat u kualifikuan në garat eliminatore të Ligës së Kampioneve të futbollit shqipëtar.

KFF Mitrovica bëhet ekipi i parë në futboll që siguron kualifikimin në roundin e 32 skuadrave më të mira në Ligën e Kampionëve.

Postimi i plotë:

SHPËRNDAJE