Belgjikën po e pret ‘ferri’ ndaj Brazilit, ja pse

Nga ora 20:00, do të përballen Brazili dhe Belgjika.

Ndeshja e vlefshme për çerekfinale të Kampionatit Botëror, do ta përcaktoj se kush do të kaloj në gjysmëfinale të kompetcionit më të madh në Botë.

Belgjika është më favorit në letër, mirëpo Brazili ka marr një lajm fantastik, pasi Marcelo do të startoj nga minuta e parë, përcjell ORAinfo.

Mbrojtësi brazilian ishte i lënduar, mirëpo që për ndeshjen ndaj Djajve të Kuq, ai do të jetë i gatshëm, e që padyshim se do të jetë njëri ndër lojtarët më të rrezikshëm.

SHPËRNDAJE