Besnik Qaka nis pushimet me gruan dhe vajzën (FOTO)

Pas shumë angazhimeve, edhe Besnik Qaka ka nisur pushimet.

Besnik Qaka, përmes rrjeteve sociale ka sjellë pamjet e para nga pushimet me familje.

Këngëtari postoi një fotografi, në të cilën shihet bashkëshortja e tij duke pushuar në prehrin e Besnikut.

Në këto pushime, çifti po shoqërohen edhe nga vogëlushja e tyre, ndërsa si destinacion zgjodhën Shqipërinë.

Për ndryshe, “Kam shumë mall” titullohet kënga e fundit nga “NRG Band”.