Big Mama publikon foto pas dushit, shfaqet në përqafimin e dikujt!

Big Mama është një këngëtare tejet e dashur për publikun shqiptar.

Ajo u bë e njohur që në daljen e parë në skenë, shkruan ORAinfo.

Por, akoma më e përfolur ka qenë sidomos këto vitet e fundit kur iu nënshtrua një operacioni që e bëri t’i humbë kilogramët e tepërt.

Big Mama është tejet aktive me postime në rrjete sociale.

Në postimin e fundit ajo shihet se sapo ka dal nga dushi dhe është shfaqur në përqafimin e një fëmije.

SHPËRNDAJE