Bikinet e vogla ia zbulojnë komplet gjoksin Morenës

Morena erdhi e ‘nxehtë’ në foton e fundit nga plazhi.

Morena Taraku vazhdon të kujdeset në maksimum për linjat trupore, të cilat i ekspozon në fotografitë që i sjell në rrjete sociale.

Së fundi, këngëtarja ka postuar një fotogragfi, në të cilën u shfaq joshëse e veshur në bikini bardhë e zi.

Bikinit në pjesën e sipërme ishin tejet provokuese, duke ia zbuluar asaj gjoksin, teksa u fotogafua e shtrirë në rërë.

Komentet e ndjekësve sipër kësaj fotografie ishin të shumta, ndërsa arritit edhe kësaj radhe të kthejë vëmendjen tek vetja.

Kujtojmë se Morena kohën e fundit është duke jetuar dhe vepruar në Turqi.

SHPËRNDAJE