Bleona sqaron njëherë e mirë “ngrirjen e vezëve”: Nuk bëj fëmijë me bab legen!

E ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” këngëtarja Bleona Qereti ka folur rreth temës së cilës u diskutua “ngrirja e vezëve” .

Pas këtij procesi ajo u shpreh: “Për të gjitha femrat që duan karrierë dhe kanë frikë se ora biologjike po skandon duhet të fusin vezët në ngritje.

Nuk ka nevojë të kenë baba legen, por do të bëhet me kë duhet.

Kjo ka të bëjë me emancipimin e femrave, për 15 vite je në rregull dhe kur të duan mund të kenë fëmijë. Jam marrë që vjet me këtë punë dhe tani vezët e mia kanë ngrirë, fëmijë me bab legen unë nuk bëj,”-theksoi Qereti./Gazeta Express/

SHPËRNDAJE