Blero na prezanton me babanë, shikoni sa shumë ngjajnë

Këngëtari i mirënjohur, Blero po vazhdon të jetë një ndër më të përfolurit.

Është jeta e tij private krahas asaj muzikore që e bën atë tejet të komentuar në publik dhe në qendër të medieve rozë.

Së shpejti dhe e dashura e tij Afrona do të martohen.

Gjatë kësaj kohë ai është shumë aktiv në rrjete sociale.

Sot, Blero ka publikuar një foto me babanë e që duket se ngjajnë shumë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE