Blerona ‘ndez’ rrjetin me foton e fundit, ekspozon gjoksin më shumë se ҫ’duhet

Blerona Zeqiri është ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo njihet edhe si njëra ndër femrat më atraktive, shkruan ORAinfo.

https://video.gjirafa.com/blerona-zeqiri-behet-si-nuse

Blerona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se ka ekspozuar gjoksin./ORAinfo/

SHPËRNDAJE