Blerona vishet plot stil për të dalë, ‘rrëmben’ vëmendjen ky detaj

Blerona Zeqiri është padyshim një prej moderatoreve më të pëlqyera kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj tërheqëse dhe në top-formë, përcjell ORAinfo.

Blerona është shumë aktive me postime në rrjete sociale ku ka pas vetes me mijëra ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është veshur plot stil për të dalë, e palltoja e saj e kuqe mori vëmendjen e të gjithëve.

SHPËRNDAJE