Bomba e mbrëmjes, Arta Elezaj nxeh temperaturat me bikine

Modelja dhe aktorja Arta Elezaj ka vazhduar me fotografi provokative nëpër rrjetet sociale

Bukuroshja kosovare sot është shfaqur në bikine ku ka treguar trupin e saj në superformë.

Ajo ka pasur të veshur bikine të zeza derisa rreth tyre ka pasur një shirit ari që e bënte atë të dukej tepër e nxehtë.

Kujtojmë se Arta nuk e kishte aspak mirë pandeminë e koronavirusit dhe disa herë këtë e kishte shprehur edhe në rrjetet sociale.

SHPËRNDAJE