Bora Zemani ndan një foto përvëluese, do ju ikë zëri kur t’a shikoni

Moderatorja sportive Bora Zemani ka befasuar me format e saj trupore.

 Asaj i është besuar një nga emisionet sportive dhe çdo ditë është me tifozët e Botërorit 2018 në Sheshin e Tiranës.

Prej andej ajo ka ndarë një foto ku ka treguar barkun e saj të palestruar. Kjo e ka një arsye!

Bora ka treguar me postimet e një pasnjëshme se është mjaft e zellshme me ushtrimet në paletër. /Gazeta Express/

SHPËRNDAJE