Brenda ambientit të shtëpisë super luksoze të Lola dhe Daut Haradinajt

Ndonëse është gruaja e deputetit Daut Haradinaj, por Lola gjithmonë komentohet për stilin e veçantë të veshjes.

Si ajo, por edhe Anita gjithmonë pëlqehen për paraqitjet e tyre.

Lola dhe Dauti kanë vite që janë martuar, dhe kanë dy fëmijë, Davidin dhe Trojën.

Së fundmi, ajo ka dhënë një intervistë për “SevenBizz”, ku ka folur për jetën e saj si nënë dhe përkushtimin e madh që ka ndaj familjes.

Ajo gjithashtu ka treguar pasionin e madh që ka për muzikën, si dhe veçon Rita Orën, ku dhe e ka ndjekur edhe në koncerte jashtë kufijve shqiptar.

Krahas, kësaj mund të shohim dhe shtëpinë tejet luksoze të çiftit:/GazetaBlic

SHPËRNDAJE