Brenda shtëpisë luksoze të Milotit, vëllaut të Edona Lllalloshit

Milot Lllalloshi erdhi në skenë falë motrës së tij, për t’u bërë më pas një emër në vete.

Ai bashkë me Edonën sollën disa këngë që morën shumë pëlqime nga publiku, por tani duket se vëlla e motër e kanë lënë në gjysmë.

Miloti është i lumtur me familjen e tij dhe i gëzohet çdo ditë rritjes së djalit të tij të vetëm.

Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ai ka publikuar një pamje në të cilën duket se është një pjesë nga shtëpia e tij.

E nga kjo pjesë mund të konstatojmë se ai ka një shtëpi mjaftë të bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE