Breshër në këtë qytet të Kosovës (VIDEO)

Vera e sivjetme mund të cilësohet si një nga verat me temperaturat më të larta që kemi pasur viteve të fundit, duke shkuar temperaturat gati deri në 40 gradë.

Mirëpo pasditen e sotme në disa qytete vendi është kapluar nga shiu.

Njëjte ka ndodhur edhe në qytetin e  Pejës, ku sot pasdite ky qytet është vërshuar nga shiu madje edhe breshëri.

Indeksonline ju sjell një video ku mund ta shini shiun dhe breshërin që ka rënë në këtë qytet.

SHPËRNDAJE