Breshëri godet rëndë këtë qytet të Kosovës, (PAMJE)

Kosova gjendet nën mot të vranët me reshje lokale të shiut e të breshërit.

Sipas fotografive, reshje të mëdha të breshërit ka pasur në Ferizaj rreth orës 15:00, ku për rreth 20 minuta reshjet nuk janë ndalur.

(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë)

Edhe në pjesë të tjera të Kosovës, që nga dita e djeshme ka pasur reshje të kohëpaskohshme, kryesisht të shiut. /gazetametro.net

SHPËRNDAJE