Bualli ikën nga thertorja dhe lëndon dhjetëra njerëz nëpër qytet

Disa pamje janë dalë në internet, që tregojnë momentin kur një buall shkaktoi kërdi nëpër Buenos Aires, Argjentinë, pasi iku nga thertorja.

Raportohet se kafsha iku nga një thertore në Tierras Altas, Buenos Aires dhe lëndoi një grua duke e goditur dhe lënë pa vetëdije.

Incidenti ndodhi të shtunën pasdite dhe askush nuk ishte në gjendje ta ndalte atë, përderisa goditi çfarë i doli përpara, transmeton Gazeta Express.

Videon mund ta shikoni më poshtë: