Buffonit i duke fëmiu i mbijetuar nga tërmeti si futbollisti i njohur italian, CR7 shkrihet së qeshuri

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ia mundësoi dy fëmijëve të mbijetuar nga tërmeti që të takohen me Cristiano Ronaldon dhe Gianluigi Buffon

Që të dy këta fëmijë ishin tejet të lumtur që kaluan disa minuta me legjendat e futbollit.

Madje, Buffonit njëri nga fëmijët iu dukej sikur Marco Verrati dhe këtë portieri italian e tha pasi ia shikoi sytë djaloshit simpatik nga Shqipëria.

Më pas ishte CR7 ishte që filloi te qeshte dhe u pajtua me krahasimin që e bëri Buffon.

Më pas ishte CR7 ishte që filloi te qeshte dhe u pajtua me krahasimin që e bëri Buffon.

Edhe djaloshi filloi të qeshte derisa portugezi më pas përkdheli kokën e tij.

Ronaldo dhe Buffon përveç që takuan këta dy fëmijë, atyre ua dhuruan edhe nga një fanellë të nënshkruar. /Reporteri.net/

SHPËRNDAJE