Çdo kush do ta donte në kuzhinë: Demi Rose shfaqet me të brendshme provokuse

Modelja Demi Rose për momentin është një nga femrat me linjat më perfekte dhe shumë provokuese, madje ajo konsiderohet me seksi se Kim Kardashian.

Edhe pse vetizolimi është në të gjithë botën, ajo nuk ka parë asnjëpengesë që të mos postoj fotografi me të cilat di të i ekspozoj më së mirë linjat e saja bombastike.

Së fundmi ajo është shfaqur në kuzhinë, pranë frigoriferit, ku nuk ishte e veshur si zakonisht që vishen të gjithë, por kishte të veshur të brendshme supes seksi. Gjë që ua ngjalli imagjinatën të gjithë meshkujve.

SHPËRNDAJE