“Cili sheik ta bleu?”, pyetja pikante e ndjekësit për Taynan!

Tayna ditën e djeshme bleu veturën e saj të tipit ‘Mercedes’, ku këtë e bëri të ditur përmes një postimi të bërë në Instagram.

Ditën e sotme këngëtarja ka publikuar dy fotografi brenda makinës ku dhe ka shkruar “Falenderuese”.

Mirëpo, duke qenë se shumë nga këngëtarët bëjnë jetë tejet luksoze, kësaj radhe nuk ka munguar edhe ndonjë koment pikant në mesin e shumë urimve për Taynan.

“Cili sheik ta blejti?”, ishte pyetja e një ndjekësit, të cilit Tayna nuk rezistoi dot dhe iu përgjigj.

“Doruntina al Sheikh, edhe naftë po i çet sa po mun pi toke, jo k**vë, këto janë paratë e mia”, ka qenë përgjigja e këngëtares.

Sa i përket projekteve muzikore, ai i fundit për Taynan është ai me titull “Kce”, i lansuar para një muaji, ku deri tani ka arritur të mbledh mbi 13 milionë klikime./GazetaBlic

SHPËRNDAJE