Çka po bën kështu Linda Morina, shikoni si është kacavjerrur (Foto)

Të gjithë e njohin Linda Morinën.

Ajo u bë e famshme si një person shumë karizmatik që i këndonte gjithnjë politikanëve në Shqipëri dhe Kosovë , por edhe në botë.

Jo vetëm kaq por Linda ka krijuar edhe profilet e saj në rrjetet sociale ku shpesh poston fotografi edhe video qesharake.

Kësaj radhe, Linda është kacavjerrur në një pemë, ku sipas fotografisë të postuar në Facebook, thuhet se është në Drenicë diku.(Shtyp mbi linkun e mëposhtëm dhe shiko pamjen e plotë)

Epo Linda është ‘e veçantë’ ndaj duhet ta kuptojmë.