Çka po ndodh me Brikenën e RTK-së? Kaq shumë ka ndryshuar nga operacionet sa nuk njihet

22Brikena Beqiri është moderatorja ‘seksi’ e RTK-së që për një kohë të gjatë moderoi programin e mëngjesit në këtë kanal.

Ajo shpesh vjen edhe në media për pamjen e linjat e saj që i ekspozon pa ndalë

Brikena duket se ka edhe operacione, pasi buzët e saj të fryra nuk duken aspak natyrale dhe pamja e saj ka ndryshuar shumë.

Ndryshe ngase e keni parë për kohë me radhë, Brikena sërish mbetet më e bukura e RTK-së./ORAvip

SHPËRNDAJE