‘Çmend’ Nora Istrefi!! Në veshjen tejet transparente zbulon komplet të pasmet

Këngëtarja Nora Istrefi ka treguar shumë nga trupi i saj në imazhet e fundit të postuara në Instagram.

Me veshjen tejet të ngushtë dhe transparente ajo duket tejet seksi, shkruan lajmi.net

……………………………………………………………………………………………………………..
Nora komplet në rrjetë tregon më shumë së që duhet pa të brendshme

……………………………………………………………………………………………………………..

Në fakt Nora ka zbuluar vithet e formësuara nën rrjetën që ka veshur. Ajo vazhdon të jetë njëra ndër këngëtaret shumë të suksesshme në tregun muzikor shqiptar.

Projekti i fundit i Norës ishte në duet me Mixey dhe kënga ‘As ni gote’ është pëlqyer shumë nga publiku.

SHPËRNDAJE