Çmendet aktorja shqiptare, ul bluzën dhe del topless

Me gjithë këtë vapë i japim deri diku të drejtë…

Aktorja Anna Lika ka provokuar sërish jetin. Ajo ka ndarë në rrejtët sociale një foto mjaft pikante. Anna ka ulur bluzën për të nxjerrë gjoksin.

Dhe mëqë kohët e fundit shalqini është shumë në modë, Ana ka pozuar sensuale me to para.

Gjithmonë aktores i vijnë ide të ‘çmendura’ në kokë.  Nëse guxoni dhe ju pse mos  t’a bëni një foto vere si Anna…

/Gazeta Express/

SHPËRNDAJE