Çmendet Bleona, publikon foto ku një mashkull ja bën këtë gjë nga prapa derisa ajo është e shtrirë dhe gjysmë e zhveshur

Bleona Qereti shquhet tashmë për jetën që bën.

Imazhe nga më të ndryshmet ajo nuk heziton t’i ndajë me ndjekësit e saj të shumtë.

Së fundmi ka postuar një fotografi në llogarinë Instagram, ku shihet në një dhomë masazhimi, teksa këngëtarja shihet e zhv*shur duke shijuar masazhën dhe duke u relaksuar.

Kujtojmë që së shpejti Bleonën do ta shohim edhe në rolin e aktores në një serial amerikan./Indeksonline/

SHPËRNDAJE