Çmendet Kallashi, foto plotësisht nudo (+18)

Pas publikimit të fotove dhe videove nudo nga Shkëndije Muja, të njëjtën gje e ka bërë edhe Donjeta Kosumi, e njohur si Kallashi. Ajo nuk ka hezituar të pozojë nudo pas dushit.

Kallashi madje këtë e ka publikuar në Instagram dhe ka pasur reagime të ndryshme.

Nuk dihet se çfarë i shtyu të dyja që në të njëjtën ditë të publikojë foto nudo.

Ndoshta edhe Kallashi më vonë do te na tregoje një video gjatë dushit, sikurse Shëkndija.