Dafina shfaqet pa jelek në Instagram

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka postuar disa foto seksi në rrjetet sociale

Këngëtarja, e shndërruar në bionde kohëve të fundit, ka pozuar me një veshje sportive, por ajo që bi në sy është një veshje e saj ku ajo tregon gjysmën e gjoksit.

E me këto foto duket se ajo ka nuhatur një hit dhe se është në përgatitje për ta realizuar një këngë të re.

“E nuhati një beat, një beat që është e smutë! Dafina me plot gojën alkool”, ka shkruar shkruar këngëtarja si legjendë në këtë foto.

Dafina Zeqiri është njëra prej këngëtarëve më aktive këtë vit, ku brenda 2019-ës ajo ka realizuar tri këngë me videoklipe, e para ishte me DJ Geek, “Alo”, mandej “Rofe” dhe krejt në fund para një muaji ajo realizoi këngën “A e man n’men”. /GazetaExpress/

SHPËRNDAJE