Dafina Zeqiri del pa jelekë, çmenden fansat

Këngëtarja shqiptare Dafina Zeqiri është rikthyer të tërheqë vëmendje në rrjetet sociale, ku herë pas here publikon fotografi apo video nga jeta e saj larg skenës.

Së fundmi Dafina ka publikuar në profilin e saj në Instagram një disa fotografi, të cilat kanë marrë mijëra pëlqime nga ndjekësit e saj. në këto foto ajo shfaqet e shndërruar në bionde, dhe ka pozuar e veshur “sport”.

Por ajo që tërheq vëmendje më shumë, ka të bëjë me faktin, se ka lënë krejtësisht të hapur zinxhirin e bluzës, duke lënë të kuptohet se nuk ka veshur sutjena dhe ekspozuar gjysmën e gjoksit.

Kjo duket se është një mënyrë, e zgjedhur nga këngëtarja për të njoftuar se po përgatit këngën e saj më të re.

“E nuhati një beat, një beat që është e smutë! Dafina me plot gojën alkool”, shkruan Dafina si përshkrim i kësaj fotografie

SHPËRNDAJE