Dafina Zeqiri e çanë edhe shkëmbin ku është shtrirë me këtë pamje

Dafina Zeqiri është një ndër këngëtaret më të pëlqyera nga publiku shqiptar, shkruan GazetaBlic.

Ka më shumë se dy vite që ajo është shpërngulur në Amerikë për të zhvilluar karrierën muzikore.

Para syve të KFOR-it 4 serbë sulmojnë ushtarin e UÇK-së, por ky ua merr kallashnikovin dhe i poshtëron:

Edhe pse ende jo e suksseshme si në estradën shqiptare, ajo vazhdon të pëlqehet shumë.

Une pa ty jom…

A post shared by DAFiNA (@dafina.zeqiri) on

Shpeshherë ajo e ka treguar përmes postimeve të saj se një pjesë të madhe të kohës e kalon dhe në palestër.

Në fotografitë e fundit të publikuara në Instagram, e veshur me bikini të zeza, e shtrirë në një shkëmb, Dafina po duket më në formë se kurrë më parë.

Ndryshe, sa i përket jetës private, këngëtarja vazhdon të jetë në lidhje dashurie me Jose Rodriguez, djaloshin nga Republika Domenikane.

SHPËRNDAJE