Dalin pamje nga dasma e madhe e Mimoza Shkodrës dhe Adrian Gaxhës

Duket se Labi edhe këtë vit ka përgatitur një surprizë televizive për natën e Vitit të Ri.

Kësaj radhe është dasma e improvizuar e Mimoza Shkodrës dhe Adrian Gaxhës.

Shumë artistë kanë qenë të ftuar në këtë mbrëmje.

E nga aty mund të shihni pamje të ndryshme dhe një atmosferë shumë e zjarrtë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE