Dani këndon për qejf të kryeministrit këngën “Peja ime”

Këngëtari i njohir, Ramadan Krasniqi- Dani me rastin e 19 vjetorit të themelimit të AAK-së në Pejë ka interpretuar disa këngë.

Ai, këtë e ka bërë publike në Facebook ku ka thënë se interpretimi i këngëve pra kryeministrit ishte nderë i veçantë.

“Nderë i veçant të interpretojë këngën ‘Peja Ime’ para Kryeministrit të Republikës së Kosovës dhe mikut tim z. Ramush Haradinaj si dhe para publikut të gjërë!”, ka shkruar ai./Gazeta Blic

SHPËRNDAJE