Del pozitiv me koronavirus deputetja e AAK-së

Deputetja e AAK-së, Donika Kadaj- Bujupi ka rezultuar pozitiv me Covid-19.

Lajmin e ka konfirmuar vetë deputetja Bujupi përmes një statusi në Facebook.

Njoftimini plotë:

Të dashur miq,

Dje kam rezultuar pozitiv në testin për Covid-19. Njëjtë sikur unë, edhe dy fëmijët e mi, Dardani e Doruntina.

Prej se e kemi marrë testin jemi vetëizoluar dhe do të qëndrojmë kështu duke respektuar rekomandimet e IKShPK, të cilët i falënderoj për punën e pandalshme e të palodhshme.

Është momenti ta ruajmë njëri-tjetrin, duke ndjekur veç tre hapa: mbajtje të maskës, mbajtje të distancës dhe mbajtje të higjienës personale.

  • ETIKETIMET
  • 1
SHPËRNDAJE