Delfinët “pushtojnë” detin shqiptar, këto janë pamjet

Këtë vit duket sikur delfinët kanë “zbuluar” Shqipërinë, pasi edhe këtë të dielë një grup prej tyre kanë notuar pranë plazhit të qerretit në Kavajë.

Lëvizjet dhe hedhjet e tyre të shpeshta në ujë kanë tërhequr vëmendjen e mjaft turistëve.

Më poshtë pamjet e publikuara nga Report tv.

SHPËRNDAJE