Demi Rose ‘bombastike’, me bikini merr gjithë vëmendjen

Modelja dhe personazhi i njohur i rrjeteve sociale, Demi Rose, njihet për paraqitjet e saj të “nxehta”.

Ajo vazhdimisht provokon publikun me paraqitjet që bën.

Edhe në imazhet e fundit që i ka publikuar, Demi është shfaqur mjaft provokuese para mbi 14 milionë ndjekësve të saj në Instagram.

Duke vënë në pah linjat trupore bombastike, ajo edhe njëherë ka marrë gjithë vëmendjen.

SHPËRNDAJE