Demi Rose del krejt e zhveshur

Demi Rose nuk njeh asnjë limit.

Demi Rose ndryshe mund të quhet edhe si modelja e pozave lakuriq, për shkak të paraqitjeve të shpeshta të tilla.

Ajo së fundi ndau një tjetër foto ku shfaqet tërësisht e zhveshur, ndërsa në duar kishte vendosur një palë doreza.

Teksa ia ktheu të pasmet kamerës, Demi u kujdes që gjoksin ta mbulonte me anë të duarve dhe dukej shumë provokuese.

Demi Rose fillimisht njihej si DJ, ndërsa tashmë është bërë yll Instagrami dhe ndiqet nga miliona persona.