Demi Rose provokon sërish nga karantina me poza joshëse

Demi Rose nuk ka të ndalur.

Bukuroshen angleze nuk po e ndal as karantina dhe ajo po vazhdon të këtë paraqitje të nxehta në rrjetet sociale duke sjell foto hot nga karantina.

Kështu ka bërë ajo edhe sonte ku ka postuar një foto tepër të nxehtë nga karantina.

Demi Rose ka treguar ditë më parë që është izoluar, por ajo vazhdimisht ka sjell foto nga pushimet e mëparshme.

 

SHPËRNDAJE