Demi Rose rrallë kush ia kalon, me një kostum seksi prapë pozon!

Modelja e famshme, Demi Rose ka zgjedhur të duket si mos më mirë për festën e “Halloween”.

Ajo ka zgjedhur një kostum të kaltërt dhe provokues.

Rose edhe kësaj radhe ka nxjerrë në pah asetet e saj të bollshme, derisa u aka bërë me dije fansave se gjithmonë di të duket seksi dhe në formë./Indeksonline/

SHPËRNDAJE