Deputetja e PDK-së sapo ka dal nga frizerka, nuk do ta njihni në pamjen e re

Një nga deputetet më të komentuara kosovare është Blerta Deliu.

Përveç një politikane e ‘zhurmshme’ ajo e ka dëshmuar që është edhe një femër me stil e klas.

Në fotografinë e fundit të publikuar në ‘Instagram‘, deputetja ePDK-së ka befasuar ndjekësit e saj.

E veshur me fustan ngjyrë të gjelbër, ajo nuk ka hezituar ta ekspozoj pak edhe gjoksin.

Makijazhi i rëndë që ajo ka venë, flokët e kapura e kanë bërë të duket shumë bukur dhe më ndryshe.

“Unë jam mirënjohës për betejat që më bënë personin që jam sot”, e ka përshkruar foton Blerta Deliu. /ORAinfo/