Dëshironte të bënte një foto me ujëvarën, por në vend të kësaj gjen vdekjen

Një 35 vjecar ka vdekur pasi ra nga një ujëvarë në jug të Indisë.


Video tregon Ramjan Usman Kagji duke u ngjitur në shkëmb për të dalë përballë me ujëvarën e Gokak, një destinacion ky i pëlqyer për turistët.

Ai shihet duke në shkëmb kur papritur rrëshqet dhe bie.

Kagji dhe shokët kishin shkuar të dehur në vendin ku ndodhi tragjedia dhe kishin performuar lojëra të rrezikshme pavarëisht se u paralajmëruan për rrezikun. /gazetametro.net

SHPËRNDAJE