Dhurata Ahmetaj rrëmben vëmendjen me fotografinë e fundit, pozon në të brendshme

Ndonëse jo shumë aktive me projekte muzikore, Dhurata Ahmetaj komentohet shpesh për postimet që bën në rrjete sociale.

Këngëtarja e cila numëron një numër të madh të ndjekësve nuk heziton aspak që kohë pas kohe t’i freskojë ata me poza provokuese.

E tillë është shfaqur së fundmi Dhurata Ahmetaj e cila ka publikuar një fotografi nga shtrati, ndërsa nuk ka munguar ekspozimi i pjesëve të trupit, ku ajo shfaqet e veshur me vetëm me të brendshme në pjesën e sipërme, ku dhe komentet kanë qenë të shumta në drejtim të saj.

“D” mban titullin projekti i saj i fundit i realizuar me klip dy vite më parë.

SHPËRNDAJE