Dhurata Ahmetaj tregon çdo detaj të trupit me të brendshmet prej rrjete |FOTO

Këngëtaren Dhurata Ahmetaj ka kohë që nuk e kemi parë kaq joshëse.


Në një foto të postuar në Instagram së fundmi ajo ka vizatuar çdo detaj të trupit me të brendshmet e bardha dhe të ngushta.

……………………………………………………………………………………………………………..
Serbët shajnë Granit Xhakën, përgjigja e tij do ta bëj krenar çdo shqiptar

……………………………………………………………………………………………………………..

Ajo dukej tejet seksi dhe komentet e ndjekësve ishin shumë pozitive. Sa i përket muzikës kënga ‘D’ e publikuar para 1 viti ishte pëlqyer shumë nga publiku, e me foton e publikuar ajo ka ngjallë dyshime për një projekt të ri mirëpo nuk ka zbuluar ndonjë detaj./lajmi

SHPËRNDAJE