Dhurata Dora ia dridh të pasmet para syve, shqiptari kap kokën (VIDEO)

Dhurata Dora po i ‘çmend’ fansat në koncertet e saj.

Këngëtarja Dhurata Dora po vazhdon me mbrëmje të shumta muzikore në vend dhe në vendet e jashtme ku ka shqiptarë.

E në disa video është vërejtur se fansat, sidomos ata të gjinisë mashkullore, po ‘çmenden’ nga trupi i saj dhe lëvizjet provokuese që bën duke performuar, shkruan Gazeta Express.

Në këto video, djemtë shihen duke kapur kokën, kur këngëtarja i dridh të pasmet para syve të tyre./Gazeta Express