Diellza festoi ditëlindjen, shikoni çfarë surprize ia bëri burri

Diellza Kolgeci është një prej modeleve më të përfolura shqiptare.

Bukuria e saj e veçantë e bëri shumë shpejt të njohur në publik, përcjell ORAinfo.

Ajo tani është e martuar me basketbollistin e mirënjohur, Fisnik Rugovën dhe bashkë kanë një vajzë.

Dje, Diellza festoi ditëlindjen e 42-të.

E burri i saj zgjodhi fjalët më të ëmbla për ta uruar.

SHPËRNDAJE