Dikur ishte si djalë, por sot është njëra prej këngëtareve tona më joshëse (Foto)

“Unë isha si djalë me flokë të gjatë” Këngëtaret shqiptare ditëve të sotme i kushtojnë rëndësi të madhe pamjes së jashtme dhe gjithmonë në paraqitjet e tyre skenike duken si më së miri.

Baby G është njëra nga këngëtaret që u bë e njohur shumë shpejtë për publikun, shkruan rtv21.

Ndonëse është e komentuar shumë për pamjen dhe linjat trupore, këngëtarja dikur nuk dukej aspak si ditëve të fundit. “Ditët e shkollës. 14 vjeçare këtu. Unë asnjëherë nuk vendosja grim, isha si një djalë me flokë të gjatë”, ka shkruar në anglisht sipër fotografisë.(Kliko mbi linkun e mëposhtëm dhe shiko pamjen e plotë ⤵⤵⤵)

Ndryshe, kënga e fundit që ka sjell Baby G është “Mos u nal”.

Shikoni dhe krahasoni fotot:

SHPËRNDAJE