Dita e ditës pritet të shfaqet lakuriq Oriola Marashi!

Ka disa muaj që është bërë pjesë e grupit “OTR”, por ajo ende nuk ka lansuar ndonjë projekt të sajin.

Oriola Marashi është në përgatitje të projektit të parë, ku këtë e bëri të ditur para dy ditësh, por duke mos dhënë detaje më shumë.

Madje, ditën e djeshme emri i saj u lakua shumë në media përshkak të një kënge serbe që ajo kishte publikuar në llogarinë e saj, si dhe një fotografie të cilës i kishte vendosur mbishkrimin “CECA”, ku komentet negative ishin të shumta nga ndjekësit e saj.

Paraqitjet e saj të nxehta në rrjete sociale nuk mungojnë, ku çdo ditë e më shumë po zhvishet. Modelja ndodhet në Prishtinë, nga ku dhe ka publikuar një fotografi duke nxjerrë në pah gjoksin gjigant që posedon.

E veshur vetëm me këmishë nate, modelja ka ‘tronditur’ edhe kësaj radhe ndjekësit e saj të shumtë./GazetaBlic

SHPËRNDAJE