Do të mbeteni pa fjalë nga bukuria e Fjolla Krasniqit

Nëse dikur ishte ngjitur në krye të listes së këngëtareve të dëgjuara e të bukura ne vendin tonë, sot nuk e hasim askund

Fjolla Krasniqi, këngëtarja e talentuar e muzikës pop, vajza e këngëtarit dhe kompozitorit Naim Krasniqi, ka vite që nuk bënë këngë të reja.

Pavarësisht paralajmërimeve se mund të vijë me diçka, ende nuk kemi parë ndonjë projekt konkret nga e kaqurelsja e bukur e estradës, shkruan “Kosovarja”.

Mirë që janë rrjetet sociale e po e shohim si po duket, se ndryshe do ta kishim harruar.

SHPËRNDAJE