Do të qeshni me lot kur ta shikoni se si rrëzohet Morena (Video)

Modelja dhe këngëtarja e njohur, Morena Taraku njihet për pushimet luksoze që bënë gjatë sezonës së verës.

Ajo madje është aktive me postimet në rrjetin social Instagram, ku ndanë momente nga përditshmëria e saj me ndjekësit.

Në një video të postuar së fundmi në Instagram, teksa shihet që është në pishinë e ulur mbi një gomë plazhi ajo rrëshqet dhe rrëzohet keq.

Këtë moment ajo ka vendosur ta ndajë me fansat e saj, gjersa në mbishkrimin e videos ka shkruar “Dështim, etiketoni shokun tuaj të çmendur”.