Doli për vikend në Gërmi, qytetari përjeton tmerrin. Shokuese çfarë i ndodhi!

Shfaqja e shumë gjarpërinjëve në Gërmi këtë vit tashmë përbën një alarm. Rasti i radhës ka ndodhur para pak minutash në Parkun e Gërmisë.

Indeksonline mëson se një personi i është futur gjarpëri në veturë.

Për këtë, ai ka lajmëruar zjarrëfikësit të cilët janë nisur në vendin e ngjarjes për të larguar gjarpërin.(Shtyp mbi linkun e mëposhtëm dhe shiko pamjen e plotë)

Frekuentuesit e shpesht të Gërmisë kanë thënë disa herë se këtë vit shihen shumë gjarpërinjë në këtë zonë./Indeksonline/