Dua Lipa publikon këngën e re me Calvin Harris

Këngëtarja e njohur shqiptare Dua Lipa, ka publikuar këngën e re.

Ajo sot përmes Instagramit ka publikuar projektin e saj më të ri me producentin e njohur Calvin Harris.

Kënga mbanë titullin “One kiss”. Përvec këngës së re, Dua ka ndryshuar edhe pamjen.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

Nëpërmjet një fotografie ajo ka njoftuar fansat e saj se tashmë ka flokë jo të gjata, e cila duket mjaftë e këndshme edhe me këtë dukje.

Shikoni videon:

SHPËRNDAJE